Zagraj w grę Immortal Romance Free Slot

(2 głosy)
Charakterystyka
Graj za darmo
Graj na prawdziwe pieniądze
Odświeżać
Zagraj w pełny ekran
Zrzuty ekranu.

Immortal Romance Online Slot Review

Czy możesz sobie wyobrazić historię miłosną wampirów? Tak, to dodaje ekscytujące doświadczenie, a każde dziwne hazardowe powinno spróbować nieśmiertelnego automatu romansowego napędzanego przez Microgaming. przynajmniej raz, aby zostać zamrożony z terrorą. Ta gra w kasynie ma 5 bębnów i 3 rzędów i pozwala grać z 243 sposobami zakładów. Nie ma braku wygranej ze względu na wspaniałe funkcje oferowane przez dzikie i rozproszone symbole. Mnożniki i wolne obroty sprawią, że trafiłeś w jackpot w krótkim czasie. Aby wiedzieć, jak zdobyć duże zwycięstwa, czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje gry online Immortal Romance


Nie ma tylko jednego bonusu, ale wiele funkcji, aby dodać do podniecenia. Graj dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, aby doświadczyć prawdziwego emocji podczas hazardu.
Sarah, bursztyn, Troy i Michael wraz z domem Wampira i Tajemniczym Domem płacą Ci na Paylines 5, 4 i 3. Mogą oferować aż 500 i około 15 kredytów.
Karty pokerowe ACE i Król oba mają taką samą zdolność płacczą, która przynosi 150, 25 i 10 kredytów odpowiednio na rolkach 5, 4 i 3 odpowiednio. Symbole kart do gry Q, J, 10 i 9 również dają przyzwoite wypłaty.

  • Dziki. W nieśmiertelnych szczelinach romansowych, sama ikona odgrywa rolę wolności, która może zastąpić dowolnego symbolu, z wyjątkiem ikony rozproszenia i bonusowej Ten symbol oferuje również 1500 monet na linii Payline 5, 250 i 100 na liniach 4 i 3.
  • Rozpraszać. Ten jest reprezentowany przez logo i jest najwyższym symbolem płacenia gry, która może przyznawać Ci 6000, 600, 60 lub 30 podczas lądowania na bębnach 5, 4, 3 i 2. Rozrzut może z najbardziej hojnej wartości kombinacji 6000, które jest znane jako złota wypłata.
Symbolika Paylines..
5 4 3
Immortal Romance. 1,500 250. 100
Seksowna Sarah w czerwonej szacie 500. 100 30.
Uroczy Michael na niebiesko 450 100 30.
Troy. 400. 80. 20.
bursztyn 350. 80. 20.
Dom wampir 300. 60. 15.
Tajemnicze miejsce 250. 60. 15.
A, K. 150 25. 10.
P, J. 125 20. 7
10, 9. 100 15. 5
Rozpraszać 6,000 600. 60. 30.

Bonus i darmowe Cechy spinów o nieśmiertelnej szczelinie romansowej


Symbol złota Lwa, gdy pojawia się na co najmniej 3 liniach, aktywuje Darmowe spiny funkcja. Będą odblokować jeden z czterech postaci, a mianowicie Sarah, Amber, Michael i Troy, które przyznają Ci kolejną szansę na obrócenie szpuli.

  • Moc Amber. Odblokowanie bursztynu przyznają 10 darmowych spinów i 5x mnożniki.
  • Troy szczęście. Ten playboy jest 20-dekadowym wampirem, który wykonuje swoje zamówienia Mistrza Michaela i daje 20 dodatkowych gier. Mnożnik jest przyznawany
  • Michael Ostateczna moc. Zakochał się w Sarah podczas swojej 800-letniej podróży jako wampir i życzy ci szczęścia z 20 darmowymi grami wyrażającymi jego miłość do Sary.
  • Sarah Lady Luck. Królowa Królestwa Ghosta jest tak hojna, aby obdarzyć 25 darmowych gier do graczy i sprawiają, że latają wysoko na niebie.

Mieć romans z przerażającymi wampirami, aby wygrać

Wampiry są zawsze zły, a tutaj, kiedy grasz na szczeliny Video Romance, poczujesz różnicę. Oferują ci szczęście i płacą dobre pieniądze. Szybko rozpocznij grę, umieszczając kwotę zakładu. Możesz rozpocząć odtwarzanie o niskiej wartości zakładu 0,3 i osiągnąć maksymalnie 6 na linię. Z 243 zwycięskimi sposobami można oczekiwać dobrego wypłaty. Zakres monet można wybrać od 0,01 do 0,02. Kliknij przycisk Spin, aby rozpocząć odtwarzanie.

Zagraj w nieśmiertelny romans na telefonach komórkowych

Zagraj w tę grę automatową online z przeglądarki, która obsługuje HTML5. Adobe Flash Player jest obowiązkowy odtwarzanie gry w sposób nieprzerwanie i upewnij się, że zaktualizowałeś komputer z tym samym. Użyj opcji AutoPlay, aby obejrzeć grę, aż uderzy w wygraną.

Ciesząc się bezpłatnymi automatami online

Do grudnia 2016 r. Nieśmiertelna gra na automatom Romans była dostępna tylko na urządzeniach z Androidem. Ponadto musieliście pobrać grę, aby zagrać na prawdziwe pieniądze. Ale później dostawca oprogramowania rozumiał szał w tej grze i udostępnił go na wszystkich urządzeniach jako Bez pobrania Żadna rejestracja nie jest korzystna dla graczy, ponieważ mogą ćwiczyć grać na nieśmiertelnych wolnych szczelinach bez deponowania. Wersja demonstracyjna można za chwilę odtwarzać online i jest uważana za najlepszą grą na automat w Wielkiej Brytanii. Aby cieszyć się go za darmo, przejdź do stron, które oferują darmowe gry na automatach.

Grafika, muzyka i projekt

Po wybraniu rozgrywki o tematyce wampirowej, dostawca wprowadził drobiazgowe wysiłki, aby zaoferować najlepszą grafikę wraz z doskonałymi efektami dźwiękowymi. Gracze poczują się jak wchodząc do prawdziwego świata wampirów z nienagannymi animacjami i ładną ścieżką dźwiękową.

Kochaj grę. Warto

RTP z 96,86% gry średniego wariancji jest warte wypróbowania z powodu jego dzikich, rozpraszających i bonusowych rund. Mnożnik rośnie z każdym znikającym symbolem i wykonując zwycięską kombinację. Sarah oferuje dodatkowy dzikowy bonus, który pojawi się na środkowej bębnach, aby zmienić losowy symbol na dzikie. Krwi kapie z bębnami wskaże wygląd dzikiego. Spowoduje to podwojenie wygranej wypłaty linii.

Często zadawane pytania dotyczące nieśmiertelnego romansu

Czy nieśmiertelne gry romansowe dostępne są online za darmo?
Jest to popularna darmowa gra na automat online, którą możesz grać bez pobierania i rejestracji.
Czy mogę grać na nieśmiertelnej szczelinie romansowej na tablecie?
Musisz go otworzyć w przeglądarce obsługującym HTML5 lub zainstalować Adobe Flash Player.
Jakie są niektóre z funkcji bonusowych w szczelinie Immortal Romance?
Moc Amber's - 10 darmowych spinów i 5x mnożniki. Troy's Luck - 20 dodatkowych gier, Michael Ostateczna moc - 20 darmowych spinów,
Ile innych podobnych gier produkuje się Microgaming?
Złóż ponownie Bank, King Arthur, Tomb Raider, Bigand Kahuna to podobne gry.
Czy nieśmiertelne gniazdo romansowe może zostać pobrane?
Nie musisz niczego pobierać. Po prostu znajdź przeglądarkę, która obsługuje HTML5 lub zainstalować Adobe Flash Player.