Odtwórz 9 Maski Fire Free Slot gry

(4 głosy)
Charakterystyka
Graj za darmo
Graj na prawdziwe pieniądze
Odświeżać
Zagraj w pełny ekran
Zrzuty ekranu.

9 Maski gry Fire Slot została zaprojektowana przez dostawcę gier Microgaming.. W ten sposób możesz oczekiwać najwyższej jakości grafiki i efektów dźwiękowych 9 masek slotów ognia. ten Bezpłatne bez pobierania gniazda ma pięć bębnów i trzy rzędy. 9 Maski gry Fire Casino ma afrykański motyw. W ten sposób znajdziesz wiele afrykańskich symboli, takich jak plemienne maski wraz z diamentami i znakiem dolara. Istnieją również tradycyjne symbole owoców.

Nie ma potrzeby pobierania 9 masek slotów ognia, ponieważ można grać na wielu witrynach w kasynie online. Ponadto gra jest również dostępna w wersji demonstracyjnej i bezpłatnej. Ponadto RTP 9 masek maszyny do gniazda ognia jest wysoką 96,24%. Dlatego masz wiele możliwości dla dużych wygranych w prawdziwych pieniędzy. Jest też Bonusowy spin. okrągły, gdzie można uzyskać kilka darmowych spinów. możesz także uzyskać wiele promocji i ofert, które zależą od kasyna online, w którym grasz w grę.

Jakie są zalety gry 9 Maski gry Fire Slot?

Kilka gier na automatach ma afrykański motyw, więc gracz może pomyśleć, że 9 masek ognia nie ma nic nowego do zaoferowania. Jednak są one całkowicie błędne, ponieważ 9 masek ognia ma kilka nowych funkcji. Jeśli grasz w 9 Maski Slot Games, zobaczysz, że istnieje wiele darmowych spinów. Ponadto wolny symbol wirowy ma również wartość wypłaty, która jest wyjątkowa w gnieźnych grach.

Inną specjalną cechą 9 masek slotów Online Fire jest to, że symbole rozproszenia maski mają również ogromną wartość wypłaty, która jest prawie równa nagrody jackpots podane przez inne gry na automatach. Już wielu Polskich graczy zdobyło duże pieniądze, grając w slot na stronach internetowych.

9 Maski gniazda ognia dla Microgaming ma wiele sposobów na wygranie prawdziwych pieniędzy. Więc nie pożałujesz, biorąc udział w kręceniu kołowrotkami 9 masek gry Fire Slot. Co więcej, jeśli chcesz się dobrze bawić bez płacenia żadnych pieniędzy, możesz zagrać w darmową wersję z Kanady i wszystkich innych krajów z wyjątkiem obszarów ograniczonych.

Płatny

9 masek gniazda pożarowego mają unikalne wypłatę, ponieważ oprócz zwykłych wygranych wypłat, symbole maski rozproszenia mają również wartość wypłaty. Jeśli możesz uzyskać trzy lub więcej symboli rozproszonych masek w dowolnym miejscu na bębnach, otrzymasz wartość wypłaty bonusowej maski. Symbol maski poniżej poniżej opiera się na zakładce MAX.

Maska symboli Wysokość wypłaty
9 480,000
8 120,000
7 24,000
6 9,600
5 3,600
4 1,200
3 240

W ten sposób masz dużo opcji, aby wygrać pieniądze z symbolu rozproszenia maski. Płatny dla zwycięskich kombinacji innych symboli opartych na MAX Bet jest następujący:

SYMBOL 5x.. 4 pussy. Odwracać
Dziki diament. 30,000 6,000 1,500
Potrójny 7 lat 9,000 3,900 600.
Double 7's. 4,800 1,500 300.
Single 7's. 1,800 900 240
Pojedyncze, podwójne i potrójne 7 razem 780 240 120
Znak dolara 780 240 120
Dzwon kościelny 480. 180 60.
BAR 240 96. 60.
wiśnia 240 96. 60.

9 Maski gry Fire Slot: Specjalne funkcje i symbole

9 Maski gry Fire Slot ma liczne symbole bonusowe, które mogą aktywować specjalne darmowe rundy wirowania. Dlatego masz duże szanse, aby zwiększyć kwotę wypłaty przez ogromne ilości. Ponadto symbole rozproszenia mają również wartość wypłaty, która jest bonusem. Specjalne funkcje i symbole gniazda są następujące:

 • Symbol rozproszenia. Afrykańska maska jest symbolem rozproszonym dla gniazda. Jeśli możesz uzyskać trzy lub więcej symboli masek w dowolnym miejscu na bębnach, otrzymasz specjalną ilość wypłaty rozproszenia. Wypłaty symbolu rozproszenia są obliczane przez pomnożenie całkowitego zakładu. Ponadto do linii wygrane są dodawane do linii.
 • Dziki symbol. Świecki Diament to dziki symbol. Może zastąpić wszystkie symbole z wyjątkiem maski i wolnych symboli wirowania, aby wykonać zwycięską kombinację.
 • Darmowa okrągła wirowa. Jeśli możesz wylądować trzy bezpłatne symbole wirowania w dowolnym miejscu na bębnach dwa, trzy lub cztery, a następnie włączona runda koła wirowania. Koło wirowania obróci się raz i da pojedynczy klin, który ma pewną liczbę wolnych spinów wraz z mnożnikiem. Co więcej, wszystkie wygrywa linia, a wolne obroty Smacters Symbol zwycięstwa są pomnożone przez mnożnik koła. W ten sposób jest to twoja najlepsza szansa na wygranie ogromnych ilości rzeczywistych pieniędzy w grze slotowej.
 • Jednak podczas wolnej rundy wirowania wygrywa symbol maski nie są pomnożone przez mnożnik koła. Co więcej, możesz ponownie uruchomić bezpłatną rundę wirowania, otrzymując trzy darmowe symbole wirowania na bębnach 2, 3 lub 4. Retrageing da Ci dodatkowe wolne obroty, które będą równe ilościom podanej wcześniej i na tym samym poziomie mnożnika . Do linii wygrywa wygrane są dodawane do linii.

9 Maski gry Fire Slot: Wskazówki i sztuczki

Od 9 Maski gry Fire Slot ma kilka wysokich symboli i wolnych spinów, powinieneś zawsze mieć dobrą strategię, aby lepiej wygrać. Istnieją pewne wskazówki, które można śledzić, aby poprawić rozgrywkę. Są następujące:

 • Microgaming zawsze rozwija gry na automatach, które można grać w wersji demonstracyjnej bez płacenia żadnych pieniędzy. W ten sposób możesz grać 9 masek slotów ognia bez żadnych depozytów. Zrozumiesz, jak kilka symboli bonusowych pracuje bez żadnych inwestycji. Pomoże Ci zrozumieć, jak odblokowują rundy bonusowe.
 • Możesz użyć przycisków "+" i "-", aby zwiększyć i zmniejszyć kwoty zakładów odpowiednio. Ponieważ wszystkie 20 liniowych jest naprawionych, więc musisz obstawiać na nich wszystkich.
 • Wygrane kwoty są wypłacane tylko na najwyższych kombinacjach każdej linii. Co więcej, linia wygrywa kombinacje płacą od lewej do prawej. Więc powinieneś mieć jeden symbol na pierwszej szczelinie. Kombinacja symbolu począwszy od drugiego lub trzeciego bębna do gniazda nie płaci żadnych pieniędzy.
 • WINS linii są obliczane przez pomnożenie kwoty kombinacji linii przez kwotę zakładów linii. Jeśli istnieje więcej niż jedna możliwa kombinacja wygrywająca na linii wypłat, wówczas najwyższa kombinacja jest wypłacana tylko.

Jakie są inne gry na automatach zaprojektowane przez Microgaming?

Istnieje kilka innych gier o wysokiej płacach zaprojektowanych przez mikrogamowanie innych niż 9 masek gniazda ognia. Niektóre z nich są następujące:

 • Treasure Nile.
 • Główne miliony
 • Mega Moolah.
 • Król Cashalot.
 • Owoce fiesta.

Podsumowanie

9 Maski gry Fire Slot jest pełne specjalnych symboli rozproszonych i dzikich symboli. Chociaż jest to prosty szczelina z pięcioma kołowrotkami i trzema rzędami, istnieje wiele szans na uzyskanie dużych nagród.

Ponadto symbol maski rozproszenia ma oddzielną wartość wypłaty. W ten sposób możesz dodać zwycięstwo wraz z zwykłymi wygrywaniem kombinacji.

Często zadawane pytania dotyczące 9 masek ognia

Czy mogę grać w 9 masek slotów ognia za darmo?
Tak, możesz zagrać w wersji demonstracyjnej 9 masek ognia za darmo.
Czy mogę pobrać 9 masek slotów ognia?
Nie ma potrzeby pobierania 9 masek gniazda ognia, ponieważ można łatwo odtwarzać w trybie online.
Czy 9 masek na tablecie gra na tablecie?
Tak, możesz grać w 9 maski maszyny do gniazda ognia na tabletach i wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych.
Czy są darmowe monety na 9 maskach gniazda ognia?
Niestety, nie ma darmowych monet na 9 maskach gniazda ognia, ale jest kilka darmowych spinów.
Czy można wygrać prawdziwe pieniądze na 9 maskach slotów ognia?
Tak, możesz wygrać dużo prawdziwych pieniędzy na 9 maskach grzech w gnieździe.