Graj w 88 Fortunes Free Slot gry

(8 głosów)
Charakterystyka
Graj za darmo
Graj na prawdziwe pieniądze
Odświeżać
Zagraj w pełny ekran

88 Fortunes Slot. Czy chińska gra tematyczna dobrze znana wśród graczy ze względu na niezwykłe funkcje, złote monety i wolne spiny. Temat, atrakcyjna promocja i prosta, ale ciekawa rozgrywka dodała znacznie więcej jakości do gry.

Szczegółowy opis około 88 fortunes automat

88 Fortunes Free Slot jest starożytnym gniazdem w stylu chińskim z 5 bębnami. Gniazdo oferuje opcję autoodtwarzania, w której można ustawić liczbę spinów - 10, 50, 100 i 200. znajdziesz opcję autoodtwarzania poniżej przycisku Spin. Minimalny zakład na spin wynosi 0,01 kredytów, a maksymalny zakład na spin wynosi 1 kredyt. Możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład na wir, klikając "+" lub "-". Kredyt wyświetla liczbę odtwarzanych symboli, które są odtwarzane. Kwoty kredytowe to:

 • 5 złotych - 88
 • 4 złoto - 68
 • 3 złoto - 38
 • 2 złoto - 18
 • 1 złoto - 8

88 FORTUNES RTP wynosi 96,06%.
88 Letniste Slots są opracowywane z najnowszą technologią HTML5 i CSS3, która sprawia, że kompatybilny jest na wielu urządzeniach ręcznych / biurkowych - Android, iPhone, laptopy, pulpit i Macbook. Jest to automat do pobrania, który nie potrzebuje wyraźnych plików do pobrania i można grać bezpośrednio na przeglądarkach - Google Chrome, Internet Explorer i wielu innych.

88 Fortunes Gra Slot - Dziki symbol, Darmowe spiny i inne funkcje

Wild, Scatter, Darmowe spiny, funkcja Picker jest wyjaśniona poniżej:
Dziki symbol - W dzikim symbolem jest symbol fu bat, który jest zamiennikiem dla wszystkich innych symboli w grze slotowej. Symbol rozproszenia jest wyjątkiem. Pojawia się tylko na drugim i piątym belku i nie pojawia się w pierwszej i szóstej szpuli. Tutaj dziki symbol może rozpocząć funkcję Picker, gdy na bębnach pojawi się jeden kolejny symbol bat.
Rozproszony - Symbol rozproszenia pojawia się na wszystkich bębnach. Rozproszenie tutaj jest przedstawiony przez symbol GONG. Wolna funkcja wirowania jest uruchomiona, gdy trzy symbole rozproszone lądują na kolejnych bębnach, począwszy od skrajnej krawędzi.

Funkcja Picker.

Gdy jeden lub więcej symboli nietoperzy jest złapany na bębnach, monety zostaną dodane do puli. Kiedy monety są nagrodzone, istnieje szansa, że otrzymasz tę funkcję. Wtedy wyświetlany jest oddzielny ekran z 15 monetami. Każda moneta umożliwia bezpłatną opcję wirowania. Wybieraj monet, aż pojawi się trzy pasujące symbole. Dostępne tutaj nagrody są 10, 12 lub 15 wolnych spinów z mnożnikiem X6, X4 lub X2, odpowiednio.
Zwycięski mnożnik rozpocznie się w X1, chyba że nie przyznano większego zwycięskiego mnożnika.

Darmowe spiny

Kiedy pojawiają się trzy symbole gongu / rozproszenia na kolejnych bębnach, 8, 10 lub 12 Darmowe spiny są przyznawane. Gdy podczas funkcji FS przyznano więcej symboli rozproszonych, więcej dodatkowych spinów.
Za każdym razem, gdy złapana jest zwycięska kombinacja, zwycięska mnożnik wzrasta o 1, podczas wolnych spinów. Możesz być również nagrodzony dodatkowymi darmowymi gier, a te dodatkowe darmowe gry zostaną dodane do pozostałych darmowych gier. Gdy rozegrane są wszystkie darmowe gry, kończy się darmowa funkcja gry.

88 FORTUNES ONLINE - PŁATNOBA

88 Gniazdo fortunes oferują graczy z ekskluzywnymi symbolami, takimi jak symbol złota statku, symbol złoty żółw, złoty symbol statku, złoty symbol monet, złoto wlewki, A, K, Q, J, 10, 9 symboli i wielu jeszcze. Symbole opisano poniżej.

 • Symbol złota Phoenix - Gdy symbol pojawia się na wszystkich bębnach, płaci 1000 monet. Podobnie, gdy pojawia się na 4 bębnach, a o 3 bębnach, opłaca odpowiednio 300 i 100 monet.
 • Symbol złota statku - Gdy symbol pojawia się na wszystkich rolkach, płaci 500 monet. Podobnie, gdy pojawia się na dowolnych 4 bębnach i na 3 bębnach, uruchamia wypłatę 200 i 80 monet.
 • Symbol żółwia złota - Gdy symbol pojawia się na wszystkich 5 bębnach, płaci 30 monet. Podobnie 4 bębny i 3 bębny zawierają wypłatę 100, 50 monet.
 • Symbol złota wlewki - Gdy symbol pojawia się na wszystkich 5 bębnach, płaci 200 monet. Podobnie, gdy pojawia się na 4 bębnach i 3 bębnach, płaci 80, 40 monet.
 • Złoty symbol monety - Gdy symbol pojawia się na 5 bębnach, płaci 100 monet. Podobnie, gdy pojawia się na 4 bębnach i 3 bębnach, płaci 40 i 15 monet.
 • Symbole A / K / K / J / 10/9 - Gdy symbole pojawiają się na 5 bębnach, zapewniają wypłatę 50 monet. Podobnie, gdy pojawiają się na 4 bębnach i 3 bębnach, zapewniają wypłatę 20, 5 monet.
 • Symbol Phoenix - Gdy symbol pojawia się na wszystkich bębnach, płaci 50 monet. Podobnie, gdy pojawia się na 4 bębnach lub 3 bębnach, płaci 20, 5 monet.
 • Symbol statku, symbol żółwia i symbol wlewki dają s taką samą wypłatę jak symbol Phoenix.
5 4 3
Złoto Phoenix. 1,000 300. 100
Złoty statek 500. 200. 80.
Złoty żółw 300. 100 50.
Złote wlewki. 200. 80. 40.
Złota moneta 100 40. 15.
A, K, Q, J, 10 i 9 50. 20. 5
Phoenix, statek, żółw i wlewki 50. 20. 5

88 Fortunów Wskazówki dotyczące slotów online i strategia, aby wygrać na prawdziwe pieniądze

Oto kilka wskazówek, aby zapewnić bezszwowe doświadczenie z grami i pomóc graczom lepiej wygrać.

 • Aby lepiej zrozumieć grę na automat, zawsze zaleca się grę w 88 fortunes Demo. Możesz łatwo odtwarzać gniazdo za prawdziwe pieniądze, gdy zrozumiesz darmową grę.
 • Upewnij się, że Witryna kasyna online W którym masz licencję prawną. Niektóre przykłady mogą być organem do gier Malta, Wielkiej Brytanii Komisja Hazardowa lub Ecoogra.
 • Aby grać na automat na prawdziwe pieniądze, musisz zdeponować pewną ilość pieniędzy na koncie kasyna.
 • Przed rozpoczęciem gry należy przejść przez warunki dotyczące limitów depozytu i wycofania.
 • Prawny wiek grania lub rejestracji Kanadyjskie kasyn online ma 18 lat. Jest to część odpowiedzialnych dyrektyw hazardowych, a następnie najbardziej renomowane kasyn.

Plusy i minusy 88 fortunes gry

Plusy w gnieździe są szczegółowo wymieniane wcześniej w recenzji. Oto kilka więcej:

 • Gniazdo oferuje pewne ekskluzywne funkcje, takie jak darmowe spiny, cechy picker i mnożniki.
 • Slot jest reagujący i może być odtwarzany na wielu urządzeniach ręcznych.
 • SG Digital jest szczególnie znany ze swoich optymalnych środków bezpieczeństwa.

Wręcz przeciwnie, gniazdo nie oferuje rundy jackpota, które można znaleźć w wielu wiodących Darmowe automaty nie są wymagane rejestracji ani pobierania .

O SG DIGITAL.

SG Digital jest jednym z najlepszych dostawców na świecie gier online na mnóstwie kategorii, od loterii, zakłady sportowe do slotów. Szczeliny, w szczególności oparte są na tematy - nowoczesnych gniazdach tematycznych, klasycznych szczeliny o tematyce, irlandzkiej szczelinie i wielu innych. Niektóre najlepsze gry cyfrowe są - Monopoly Megaways Gra Slot, Neptune Quest Slot gry i wielu innych.

Stwierdzające myśli

Z niesamowitymi wygranymi funkcjami, tematem, mnożnikami, bezpłatnymi spinami i cechą zbiorczą, ten gniazdo na pewno zaangażuje się w całą rozgrywkę. Czas zagrać teraz za darmo na naszej stronie.

Często zadawane pytania około 88 fortuny

Czy ten gniazdo ma dziki symbol?
Tak, gra na slot ma dziki symbol. Dziki symbol jest przedstawiony przez symbol fu bat.
Czy gracze z Kanady grają w 88 Fortunes Slot?
Tak, gracze mogą grać w gniazdo 88 Fortunes, jeśli strona kasyna online pozwala graczom z PL.
Czy 88 fortunes Slot gra ma wolne spiny?
Tak, dostawca 88 Fortunes Slot zaproponował swoich graczy z dużym funkcjami, aby zdobyć darmowe spiny.